Aktuality

Čo máme nové?

Hľadáme sociálneho pracovníka do Zariadenia pre seniorov

pridal: admin | dátum: 6. októbra 2020 | kategória: Dom pokojnej staroby

Vytvárame ďalšie pracovné miesto sociálneho pracovníka v Zariadení pre seniorov Dom pokojnej staroby v Cíferi.

Pracovné miesto obsadzujeme v rámci projektu ÚPSVaR SR: „Pracuj, zmeň svoj život“. Podmienkou pre záujemcu je vedenie v evidencii uchádzačov o zamestnanie na ÚPSVaR SR po dobu min. 1 mesiac pred podpisom zmluvy. Ak po skončení trvania projektu zistíme, že sociálny pracovník sa stal dôležitým členom nášho tímu, budeme hľadať možnosti predĺženia pracovného pomeru na dobu neurčitú.

Dátum nástupu: ihneď alebo podľa dohody

Ponúkaná mzda: 890,- € brutto

Náplň práce
Sociálny pracovník v Zariadení pre seniorov Dom pokojnej staroby Cífer: poskytuje sociálne služby v súlade so zákonom č. 448/2008 Z. z. o sociálnych službách prostredníctvom sociálnej práce a to najmä pri:

  • adaptácii klienta pri nástupe do zariadenia,
  • poskytovaní sociálneho poradenstva s prihliadnutím na individuálne potreby klienta,
  • zabezpečovaní osobných záležitostí klienta v styku s orgánmi verejnej správy a rodinou,
  • plánuje poskytovanie sociálnej služby v DPS Cífer podľa individuálnych potrieb, schopností a cieľov prijímateľa sociálnej služby,
  • vedie písomné individuálne záznamy o priebehu poskytovania sociálnej služby,
  • hodnotí priebeh poskytovania sociálnej služby za účasti prijímateľa sociálnej služby
  • poskytuje sociálne poradenstvo zamerané na pomoc fyzickej osobe v nepriaznivej sociálnej situácii a základné informácie o možnostiach a spôsobe riešenia vzniknutého problému,
  • vedie evidenciu klientov a poskytnutých služieb,
  • zabezpečuje sociálnu rehabilitáciu klientov DPS Cífer,
  • kreatívnej navrhuje aktivity na udržanie fyzických a mentálnych schopností klientov DPS.

Pracovné miesto vhodné aj pre
absolventa

Ponúkané výhody

  • Možnosť pružného pracovného času.
  • Po skončení dohodnutej doby trvania pracovného pomeru možnosť jeho predĺženia.
  • Možnosť realizácie vlastných nápadov pri práci s klientmi.
  • Pravidelné vzdelávanie a supervízie.
Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v odbore sociálna práca

Dĺžka praxe
bez požiadavky na odbornú prax

Zručnosti, schopnosti, všeobecné spôsobilosti:

  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • organizovanie a plánovanie práce
  • tímová práca
  • tvorivosť (kreativita)

Počítačové znalosti:

  • Internet – pokročilý
  • Microsoft Word – pokročilý
  • Microsoft Excel – pokročilý
Ďalšie požiadavky:

Osobnostné predpoklady

  • empatia
  • komunikatívnosť
  • ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť)
  • praktické myslenie

Žiadosti spolu so životopisom prosíme zasielať na mailovú adresu:

Soňa Sedláková Vedúca domu pokojnej staroby
Ing. Soňa Sedláková
Ľudovíta Pavetitša 17
919 43 Cífer
033 55 52 404
0911 782 134
sona.sedlakova@charitatt.sk