Práca u nás

Hľadáme nového kolegu

Administratívny pracovník

pridal: admin | dátum: 12. septembra 2022 | kategória: Pracovné ponuky

Dátum nástupu: ihneď
Ponúkaná mzda: 900,- € brutto (výška mzdy závisí od preukázaných skúseností a praxe.)

Náplň práce:

  • Budovanie kultúry organizácie.
  • Starostlivosť o zamestnancov od prípravy podkladov k výberovým procesom, cez prijímanie zamestnancov, vedenie spisov zamestnancov, spracovávanie podkladov pre mzdy (dochádzkový systém), koordinácia adaptačných procesov, hodnotenia, vzdelávaní, supervízie, organizovanie teambuildingových akcií.
  • Sledovanie implementácie dotácií a grantov. Príprava podkladov pre zúčtovanie dotácií.
  • Administratívne a asistenčné práce podľa pokynov nadriadených.

Ďalšie požiadavky (prax):

  • Prax v oblasti personalistiky min. 2 roky
  • anglický – pokročilá: B1 a B2
  • VP: Skupina B

Na účasť v osobnom výberovom konaní budú pozvaní iba vybraní uchádzači, ďakujeme, že rešpektujete toto rozhodnutie.

Ak Vás ponuka zaujala pošlite nám životopis.

Katarína Pažítková Zástupca riaditeľa
Mgr. Katarína Pažítková, MBA
Hlavná 43
917 01 Trnava
+421 948 367 081
katarina.pazitkova@charitatt.sk