Práca u nás

Hľadáme nového kolegu

Finančný manažér/ekonóm

pridal: admin | dátum: 17. novembra 2022 | kategória: Pracovné ponuky

Hľadáme človeka zorientovaného v účtovníctve, tvorbe rozpočtov, vyúčtovania projektov so základnými vedomosťami z oblasti verejného obstarávania a personalistiky.

Dátum nástupu: 1. 12. 2022
Druh pracovného pomeru: trvalý pracovný pomer
Ponúkaná mzda: 1 400,- € brutto, (mzdu je možné navýšiť v závislosti od preukázaných skúseností a praxe)

Pracovná náplň

  • Finančné riadenie organizácie, vytváranie interných smerníc pre finančné a personálne riadienie organizácie
  • Tvorba finančnej stratégie, plánov, rozpočtov a postupov organizácie a dohľad čerpaním zdrojov poskytnutých dotácií a ich zúčtovanie
  • Kontrola dokladov a dohľad nad účtovnými strediskami organizácie
  • Zabezpečovanie nákupov od dodávateľov v súlade s pravidlami verejného obstarávania
  • Aktívna spolupráca s externou účtovnou firmou pri predautide, audite a účtovnej závierke organizácie
  • Kontrola a príprava podkladov k účtovaniu – evidencia dodávateľských faktúr, úhrady faktúr, vytváranie odberateľských faktúr, komunikácia s dodávateľmi, komunikácia s poberateľmi sociálnych služieb, vyúčtovavanie dotácií a darov
  • Vyúčtovanie služieb poberateľom sociálnych služieb, práca v systéme ITMS+
  • Kontrola a sledovanie výstupov z účtovníctva – výsledoviek
  • Základná personalistika pri prijímaní zamestnancov, dohľad nad prípravou podkladov pre mzdové účtovníctvo
  • Zabezpečovanie bezhotovostného platobného styku, práca s hotovosťou
  • Zamestnanecké výhody, benefity

Zamestnanecké výhody, benefity

  • Možnosť pružného pracovného času
  • Práca v stabilnej organizácii so zmysluplnou činnosťou
  • Otvorené a neformálne pracovné prostredie

Ostatné požiadavky

  • vysokoškolské II. stupňa – ekonomika
  • Microsoft Excel – Pokročilý
  • Vodičský preukaz – B
  • Prax na pozícii/v oblasti – finančného riadenia
  • Počet rokov praxe – 3

Na účasť v osobnom výberovom konaní budú pozvaní iba vybraní uchádzači, ďakujeme, že rešpektujete toto rozhodnutie.

Ak Vás ponuka zaujala pošlite nám životopis.

Katarína Pažítková Rozvoj sociálnych služieb
Mgr. Katarína Pažítková, MBA
Hlavná 43
917 01 Trnava
+421 948 367 081
katarina.pazitkova@charitatt.sk