Práca u nás

Hľadáme nového kolegu

Hľadáme opatrovateľa/ku do DPS Cífer

dátum: 5. februára 2024 | kategória: Dom pokojnej staroby

Dátum nástupu: ihneď
Ponúkaná mzda: 820,- € brutto / Výška mzdy závisí od preukázanej praxe. K základnej mzde sú vyplácané príplatky za nočné smeny, víkendy a sviatky.

Náplň (druh) práce
Poskytovanie opatrovateľskej služby podľa zákona č. 448/2008 Z.z. v zariadení pre seniorov.

V prípade nedosiahnutia odborného vzdelania je podmienkou prijatia uchádzača:
a/ absolvovanie akreditovaného kurzu opatrovania v trvaní min. 220 hodín – Možnosť úhrady kurzu opatrovania trnavskou arcidiecéznou charitou

Požiadavky na zamestnanca

  • Vzdelanie v odbore – opatrovateľ, sestra, masér
  • Pozícia je vhodná pre absolventa – Áno
  • Osobnostné predpoklady a zručnosti – Empatické správanie, radosť z práce, úcta voči kolegom a klientom zariadenia.

Na účasť v osobnom výberovom konaní budú pozvaní iba vybraní uchádzači, ďakujeme, že rešpektujete toto rozhodnutie.

Ak Vás ponuka zaujala pošlite nám životopis.

Soňa Sedláková Vedúca domu pokojnej staroby
Ing. Soňa Sedláková
Ľudovíta Pavetitša 17
919 43 Cífer
033 55 52 404
0911 782 134
sona.sedlakova@charitatt.sk

Zaslaním žiadosti o zaradenie do výberového konania dáva záujemca súhlas so spracovaním a archiváciou osobných údajov v súlade s článkom 6, bod 1, písm. a) Nariadenia európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 216/679 a zákonom č. 18/2018 Z. z. Zaslané životopisy sa nevracajú a budú skartované.