Práca u nás

Hľadáme nového kolegu

Vodič

pridal: admin | dátum: 5. februára 2024 | kategória: Pracovné ponuky

Dátum nástupu: ihneď
Druh pracovného pomeru: pracovný pomer na kratší pracovný čas, počet hodín za týždeň: 25
Ponúkaná mzda: 650 € brutto

Pracovná náplň

  • rozvoz materiálnej a potravinovej pomoci v rámci Trnavskej arcidiecézy
  • rozvoz kompenzačných pomôcok

Ostatné požiadavky

  • Nižšie stredné odborné vzdelanie
  • Vodičské oprávnenie: Skupina B
  • samostatnosť
  • kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
  • spoľahlivosť

Na účasť v osobnom výberovom konaní budú pozvaní iba vybraní uchádzači, ďakujeme, že rešpektujete toto rozhodnutie.

Ak Vás ponuka zaujala pošlite nám životopis.

Erika Hudáková Komunitný pracovník
Erika Hudáková
Hlavná 43
917 01 Trnava
+421 947 946 238
erika.hudakova.krajcovicova@charitatt.sk

Zaslaním žiadosti o zaradenie do výberového konania dáva záujemca súhlas so spracovaním a archiváciou osobných údajov v súlade s článkom 6, bod 1, písm. a) Nariadenia európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 216/679 a zákonom č. 18/2018 Z. z. Zaslané životopisy sa nevracajú a budú skartované.