Aktuality

Čo máme nové?

Opatrovateľka

pridal: Igor Strýček | dátum: 8. mája 2024 | kategória: Pracovné ponuky

Do Domu pokojnej staroby v Cíferi hľadáme opatrovateľku na prácu s našimi drahými seniormi.

Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Termín nástupu: ASAP
Mzdové podmienky (brutto): Od 860-1300 €/mesiac – konečná výška závisí od preukázanej praxe a ku mzde sú vyplácané príplatky za nočné zmeny, víkendy a sviatky. Možnosť úhrady opatrovateľského kurzu zamestnávateľom.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Poskytovanie opatrovateľskej služby podľa zákona č. 448/2008 Z.z. v zariadení pre seniorov Dom pokojnej staroby Cífer.

Zamestnanecké výhody a benefity
Práca v stabilnej organizácii pri zmysluplnej činnosti.

Požiadavky na zamestnanca
Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore
Stredné odborné vzdelanie v odbore zdravotník – ošetrovateľské a opatrovateľské práce
Stredné odborné vzdelanie v odbore opatrovateľka

Pozícia je vhodná pre absolventa
Áno

Ak Vás ponuka zaujala, pošlite nám životopis. Na účasť v osobnom výberovom konaní budú pozvaní iba vybraní uchádzači, ďakujeme, že rešpektujete toto rozhodnutie.

Zariadenie pre seniorov – Dom pokojnej staroby Cífer

Soňa Sedláková Vedúca Domu pokojnej staroby
Ing. Soňa Sedláková
Ľudovíta Pavetitša 17
919 43 Cífer
+421 911 782 134
sona.sedlakova@charitatt.sk

Zaslaním žiadosti o zaradenie do výberového konania dáva záujemca súhlas so spracovaním a archiváciou osobných údajov v súlade s článkom 6, bod 1, písm. a) Nariadenia európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 216/679 a zákonom č. 18/2018 Z. z. Zaslané životopisy sa nevracajú a budú skartované.